trophy-truck-Monster-Energy-in-Mexico-03

Monštruózne vozidlo s názvom Trophy Truck, ktoré spravilo v Mexiku poriadnu show, zvládne aj neprekonateľné prekážky pre bežné terénne autá. Špeciál, za ktorého volantom by chcel sedieť každý nadšenec motoršportu.

trophy-truck-Monster-Energy-in-Mexico-01

trophy-truck-Monster-Energy-in-Mexico-02

Je až neuveriteľné, čo zvládnu nápravy a závesy kolies tejto 850 koňovej obludy s motorom Chevroletu. Schody, terasy, ba ani priekopy a veľké skaly v Mexickom mestečku Ensenada nezastavia vodiča B.J. Baldwina, ktorý je niekoľkonásobný šampión v Trophy Rally…

Aby toho nebolo málo, tak veľkolepý príjazd vrtuľníka s umelými ženskými v Hollywoodskom štýle, tiež nemôže chýbať.

trophy-truck-Monster-Energy-in-Mexico-title

Táto show s názvom Recoil2 je pokračovaním veľmi vydareného videá s rovnomenným názvom. V jednotke totiž tento Truck, zachránil „uviaznuté“ dievčatko z vyprahnutej púšte, kde ju nechalo jej GTR-ko. Video pre zaujímavosť prikladám tiež nižšie.

Tak už si pridajte hlas a vychutnajte si takmer 14 minút pálenia gúm a odskakujúcich šutrov s prepracovanými efektnými zábermi.

Mimochodom….Na slovenské cesty je Trophy Truck ako stvorený, čo poviete?

Veľmi vám toto video pripomína Gymkhanu? Nie len preto, že je tu zaangažovaný tradičný sponzor športových podujatí Monster Energy a aj samotné auto je polepené do zeleno čiernej kombinácie, ale aj štýl videá sa podobá na Blockovu Gymkhanu. Pripomeňme si ju teda a pozrite si Gymkhana 1, Gymkhana 4 Hollywood a Gymkhana 5 San Francisco.