Najväčší komunitný portál na Slovensku – Pokec.sk oslavuje nedávno dosiahnuté okrúhle číslo. Pokec aplikácia pre Android má už viac ako 100.000 aktívnych používateľov.
Pokec navštevuje takmer každý druhý surfujúci Slovák na internete. Po prihlásení si môžete prezerať 1,5 milióna aktívnych nickov, z ktorých sa denne pošle 10 miliónov správ RP. Niet sa čomu čudovať, že aj mobilnej aplikácii sa dostáva čoraz väčšej obľube. Používatelia majú svojich priateľov a známych stále pri sebe a spoznávanie nových ľudí je tiež na dosah ruky, alebo skôr prsta :)
Pokec aplikácia vyhrala 1. miesto v súťaži Android Code 2014 o najlepšiu aplikáciu. Vo svojej kategórii, firemné aplikácie, porazila appky SmartBankingSK od ČSOB aj aplikáciu Tatra banky. Jej rastúci počet používateľov dosiahol 6-ciferné číslo a denne ju využíva majiteľ svojho telefónu viac ako 21 minút.
Ďalšie zaujímavé čísla k tejto udalosti sa dozviete po kliknutí na nasledujúci obrázok: