Dlho sa načítava aj LIVE vysielanie ale potom už ide plynule

Konečne chápu aj slovenské spoločnosti, že mať aplikáciu pre smartfóny je obrovská výhoda. Hlavne ak ide o spravodajské portály, ku ktorým by sme chceli mať prístup všade. Smartfóny to umožňujú a s novou aplikáciou TA3 budete mať informácie z celého sveta priamo pred sebou, vždy keď sa budete chcieť „aktualizovať„.

Aplikácia bola avízovaná už v septemberi 2011

Takže po polročnom čakaní, sme sa dočkali a môžeme ju naplno používať. Po nainštalovaní zistíte, že aplikácia má iba 3 záložky a to Spravodajstvo / Téma dňa / Live. Zatiaľ tu chýba história relácií, snáď časom pribudne k tento aplikácii. Ak sledujete LIVE alebo si chcete pozrieť video k článku, máte na výber 3 stupne kvality videa. Pracoval som s aplikáciou na Wi-Fi no či som zvolil najnižšiu kvalitu alebo najvyššiu, čakal som na prvotné načítanie videa dosť dlho.

Schéma článkov je pekná, ale chýbajú kategórie

Aplikácia má ešte dosť nedostatkov. A to spomenuté chýbajúce kategórie, história, nemožnosť prihlásenia sa alebo absencia vyhľadávania (čo je podľa mňa veľmi dôležitá funkcia). Ak porovnám túto aplikáciu s TVNOVINY.sk, rozhodne zaostáva. Ale dúfam, že sa dočkáme aktualizácie, ktorá prinesie práve tieto chýbajúce funkcie.

Dlho sa načítava aj LIVE vysielanie ale potom už ide plynule
verzia 1.0 / veľkosť 374 kB / android 2.2+

zdroj: môjandroid