Rusko je krajina krásnej prírody a nespútanej divočiny, v ktorej panuje divá zver. Fotografka Katerina Plotnikova k tomuto všetkému pridá ešte nežnú ženskú krásu a kus svojho umenia.Výsledkom sú nádherné netradičné portréty.

Že ste už pár takýchto fotomanipulácií videli? Sklamem vás, pretože musím poznamenať, že Katerina prevažne fotografuje zvieratá a ľudí naživo. Súčasne sa tak pred objektívom stretne medveď, tiger, slon, či líška v úplnej blízkosti modeliek. Síce sa môže pri medveďovi vynárať otázka, či to nie je až priveľmi dobré na to, aby to bola pravda… Odpoveď už skúste hľadať na stránkach fotografky na konci článku.

Fotografie Kateriny Plotnikovej

katerina-plotnikova-amazing-photography-01 katerina-plotnikova-amazing-photography-02 katerina-plotnikova-amazing-photography-03 katerina-plotnikova-amazing-photography-04 katerina-plotnikova-amazing-photography-05 katerina-plotnikova-amazing-photography-06 katerina-plotnikova-amazing-photography-07 katerina-plotnikova-amazing-photography-08 katerina-plotnikova-amazing-photography-09 katerina-plotnikova-amazing-photography-10 katerina-plotnikova-amazing-photography-11 katerina-plotnikova-amazing-photography-12 katerina-plotnikova-amazing-photography-13 katerina-plotnikova-amazing-photography-14 katerina-plotnikova-amazing-photography-15 katerina-plotnikova-amazing-photography-16

::: Katerina Plotnikova portfolio :::