Bezplatných kvalitných antivírov je na internete málo. Ak sa vám zdá, že utratiť peniaze na drahé platené programy je nezmysel, Microsoft má pre vás riešenie v podobe Microsoft Security Essentials – bez nutnej registrácie a úplne zadarmo. Link na stiahnutie nájdete na konci článku.

Už som tu raz publikoval článok, kde si môžete stiahnuť avast! Antivirus 5.0, ktorý vám poskytuje celkom slušnú ochranu – taktiež úplne zdarma, avšak musíte sa zaregistrovať (vyžaduje iba mail a základné informácie). Teraz vám predstavím práve Security Essentials.

Prioritou spoločnosti Microsoft je chrániť osobné údaje používateľov a súčasne poskytovať dostatočne výkonné, spoľahlivé a ľahko ovládateľné produkty pre osobné počítače podľa vašich predstáv.

Kľúčové funkcie programu:

  • Komplexná ochrana pred škodlivým softvérom
  • Jednoduché, bezplatné prevzatie
  • Automatické aktualizácie
  • Jednoduché používanie

O aplikácii Microsoft Security Essentials

Aplikácia Microsoft Security Essentials zaisťuje pre váš domáci počítač ochranu v reálnom čase a chráni pred vírusmi, spyware a ďalším škodlivým softvérom.

Aplikácia Microsoft Security Essentials je bezplatná* aplikácia na prevzatie od spoločnosti Microsoft, ktorá sa jednoducho inštaluje aj používa a vždy sa aktualizuje, aby ste si mohli byť istí, že váš počítač je chránený najnovšou technológiou. Či je váš počítač zabezpečený, dozviete sa veľmi jednoducho – ak je zelená, nemáte sa čoho báť. Je to veľmi jednoduché.

Aplikácia Microsoft Security Essentials beží ticho a efektívne na pozadí, takže môžete počítač so systémom Windows používať tak, ako chcete – bez prerušovania alebo dlhého čakania.

Aký antivir používate?

Ukáž výsledok

Loading ... Loading ...