Podmienky používania

Súbory cookies umožňujú tejto stránke pre vás poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies súborov.

Ako autor článkov tohto blogu si vyhradzujem právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos článkov, ako aj na verejné rozširovanie rozmnoženiny týchto článkov v zmysle § 33 ods. 1 písm. a) a d) autorského zákona.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či iného obsahu z endy.sk akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia autora je zakázané. // prípadne je šírenie obsahu možné s použitím spätného linku – kontaktovať admina

Niektoré obrázky na endy.sk boli nájdené na webe a sú preto považované za public domain. Ak niektorý z uverejnených porušuje vaše autorské práva, kontaktujte ma a ja ich, hneď po predložení dôkazu vlastníctva, z tejto stránky odstránim.

Za komentáre pri článkoch nenesiem žiadnú zodpovednosť. Žiadam však návštevníkov, aby vo svojich príspevkoch a komentároch nepoužívali vulgarizmy, nadávky, osočujúce výrazy alebo rasovo motivované urážky.

Vyhradzujem si teda právo bez udania dôvodu nezaradiť, alebo vymazať akýkoľvek komentár k článku a to najmä tie,ktoré sú v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky, dobrými mravmi, príspevky obsahujúce pornografiu, propagáciu hazardných hier a podobne.

Nezodpovedám za správnosť a aktuálnosť informácií.