To že sa počas opojenia alkoholom dejú naozaj záhadné veci vie už dnes väčšina mladých ľudí. A to nehovorím o pravidelných návštevníkoch podnikov, ktorým nepostačujú víkendy a do kolien sa dostávajú aj počas týždňa. Čo však ostáva robiť cez pracovné a študentské dni abstinentom? No v prvom rade by mali buď pracovať alebo sa vzdelávať. Avšak nezabúdajte aj na voľný čas, pre ten je tu určený zábavný web alkoholici.sk.

O rýchlosti rastu populárnosti tohto webu svedčí aj fakt, že za taký krátky čas ako funguje, má na svojej fanstránke cez 1000 užívateľov. Je všeobecne známe, že s alkoholom sa dá zabaviť „viac“, tak prečo potom nevyskúšať zábavu na článkoch, videách a fotografiách s touto tématikou. Malo by to fungovať  tiež, no nie?

Dobre sa budete zabávať na stránke práve preto, lebo ide o spontánne a reálne zážitky, v ktorých sa mnohí možno aj zahliadnete. Ak aj vy holdujete alkoholu, môže sa stať, že na stránke sa objaví aj video z vašej stužkovej, párty, či fotografia z domácej oslavy. Ako je to možné?

Prispievať môže každý. Tí lenivejší majú možnosť prispieť bez registrácie. Odvážnejší, ktorí sa pustia do boja s už zabehnutými užívateľmi, si pridávaním príspevkov budujú rešpekt v podobe virtualného promile. Začínate na hodnosti 0‰ Abstinent, no ak budú vaše videá a fotografie na dobrej úrovni s lákavým názvom, získavate čoraz vyššie hodnosti. Tých je celkovo 7 a prepracovať sa môžte až na: 1‰ Príležitostný pijan2‰ Degustátor3‰ Štamgast4‰ Turbo slopta5‰ Korheľ6‰ Doktor Notor, 7‰ Kráľ liehu.

Čo je zaujímavejšie, na tejto stránke ako na iných? Čo sa týka hodnotenia: rôzne fóra a podobné zábavné stránky vám váš rank držia na vybudovanej úrovni aj v prípade že prestanete byť aktívni. Čo by to bolo za promile, keby vám časom neklesalo. Môžete dôjsť až k štádiu úplného vytriezvenia. Ako predísť takejto situácii? Stačí byť na stránke aktívny :)

Nestačí vám škodoradosť na podgurážených občanoch? Nemusíte pozerať videá ani fotografie, zahrajte sa hry s tématikou, ako inak tou alkoholovou. Zábavného materiálu je tam naozaj dosť.

Čo je dôležité, v záujme stránky nie je len zabaviť ale aj poučiť. Projekt nepropaguje alkoholizmus, práve naopak. Pite s mierou, lebo sa na stránke môžete ocitnúť aj vy!

Chcete sa pomstiť kamarátovi? Neváhajte a pridajte jeho fotografiu na alkoholici.sk!

zdroj: PR článok