max-the-curse-of-brotherhood-poster

Dánske vývojárske štúdio Press Play a Microsoft Studios včera vydali hru Max: The Curse of Brotherhood pre Xbox 360 a Steam.
Max: The Curse of Brotherhood kombinuje príbehové dobrodružstvo a akciou nabitú platformovku s chytrými hádankami. Hrdina Max, vyzbrojený iba čarovnou fixkou, musí čeliť zlu na každom kroku fantastického sveta, aby zachránil mladšieho brata Felixa.

max-the-curse-of-brotherhood-01

max-the-curse-of-brotherhood-02

max-the-curse-of-brotherhood-03

max-the-curse-of-brotherhood-04

max-the-curse-of-brotherhood-05

max-the-curse-of-brotherhood-06

Toto dobrodružstvo je určené pre každého hráča bez rozdielu veku, obsahuje päť magických síl a dvadsiatku levelov zasadených do siedmich unikátnych svetov. Hra je dostupná vo verziách pre Xbox One, Xbox 360 a Steam v cene 14,99 EUR.

O Press Play
press_play_lead_team
Press Play je herné vývojárske štúdio z dánskeho Copenhagenu. Založili ho v roku 2006 Rune Dittmer, Ole Teglbj?rg a Mikkel Thorsted. Od svojho vzniku vytvorili niekoľko hier, no preslávila ich pôvodná tvorba, hlavne: Tentacles, Max and the Magic Marker a terajší Max: The Curse of Brotherhood. Aktuálne majú vo vývoji niekoľko neohlásených projektov. Začlenenie do rodiny Microsoft Studios v roku 2012 umožnilo Press Play udržať si kreatívnu slobodu pri vyvíjaní projektov. Press Play vytvára originálne hry pre geekov, mamy a iných výnimočných ľudí ;)

TIP: Podobná fantazy hopsačka Trine 2 (recenzia)