Vivaz HD
Vivaz HD
Vivaz HD

Do skvelej rodinky telefónov Sony Ericsson pribudol nový člen. Na trhu by sa mal objaviť už čoskoro v prvom štvrťroku 2010! Nový model Sony Ericsson Vivaz, ktorý dokáže nahrávať videá v HD rozlíšení.

Video tlačidlo umožní používateľom okamžité nahrávanie videa s neustálym automatickým zaostrovaním pre skvelý výsledok. Video si môžete prehliadať priamo na panely domovskej obrazovky, alebo online prostredníctvom Wi-Fi. Všetky svoje zážitky sledujete na 3,2 palcovom širokouhlom displeji. Videá je možné nahrávať prostredníctvom Wi-Fi na YouTube a Picasa vo vysokom rozlíšení.

“Obsah vytváraný používateľmi, a špeciálne video, zažíva na webe veľký rozmach,” povedal Lennard Hoornik a dodal, “pri Sony Ericsson Vivaz prichádzame s telefónom, ktorý umožňuje zachytávať život vo vysokej kvalite, a v okamihu sa tak môžete podeliť o svoje zážitky na internete. Sony Ericsson Vivaz ponúka krásu nielen navonok, ale aj vo vnútri, navyše s možnosťou zachytávania, prehliadania a zdieľania jedinečných okamihov v HD kvalite.”

Sony Ericsson Vivaz HD
Sony Ericsson Vivaz HD

Čo dokáže Vivaz?

Nahrávať HD video – perfektná kvalita obrazu
Sociálne siete – pripojte sa na Facebook či Twitter za pár sekúnd
8,1 megapixlový fotoaparát – odhaľte na fotkách čo ste ešte nevideli
Funkcia detekcie tváre a úsmevu – skvelá fotografia kedykoľvek
Overený prehrávač Sony Ericsson MP – vychutnajte si hudbu kdekoľvek

pozrite si >> recenzia na sony ericsson vivaz

Aký telefón používate?

Ukáž výsledok

Loading ... Loading ...