EOps P Series je multifunkčné puzdro pre tablet iPad. Kladiete si otázku, ako môže byť „obyčajné“ puzdro multifunkčné? Tak vás ubezpečím, že toto obyčajné nie je! Skutočne však disponuje mnohými funkciami a preto si dovolím pomenovať ho multifunkčné.

Väčšina puzdier a obalov má za úlohu chrániť objekt pred poškodením a poškriabaním. Či už ide o váš mobilný telefón, prenosný počítač alebo linajkový zošiť. Toto je samozrejme neodlučiteľná funkcia, ktorú spĺňa aj EOps P. Okrem toho však zvládne aj oveľa viac.

Je pevné, pretože je vyrobené z polykarbonátu. Praktické, pretože sa dá zložiť a v momente sa z neho stane podstavec.  Zložené môže byť do dvoch polôh – takmer na ležato a s kolmejším uhlom. Keď je puzdro uzatvorené s iPadom je spojené oranžovo-červenou šnúrkou, ktorú môžete využiť aj pre lepšie uchopenie iPadu počas chôdze a nosenia. V záreze na vrchnej strane môžete mať vložené  letáky, dokumenty alebo iný papierový materiál. No nečakajte, že tam vložíte svoju obľúbenú knihu. Všetko je naozaj jednoduché a elegantné.

Design navrhol: Michael Young.

zdroj: yankodesign