Kopec krásnych žien na jednom mieste, ktoré si môžete vyfotografovať, ako budete chcieť. Najväčšia európska udalosť glamour fotografie príde tento rok k susedom. Registrujte sa teraz!

Festival Xtasy 2012

Dňa 28.8 – 1.9. bude Praha a Okoř patriť všetkým milovníkom fotografie a krásnych žien. Ak nie ste fotograf, nezúfajte, ide o show, kde sa môže baviť každý.

Pred začiatkom samotného festivalu sa budú konať v Prahe fotografické workshopy, semináre, výstavy a súťaže. Všetko to vyvrcholí prázdninovým víkendom na hrade Okoř. Fotopark s tematicky ladenými originálnymi scénami ponúkne fotografom začiatočníkom, amatérom ale aj tým skúsenejším nielen praktické zázemie, ale aj skutočne bohatý sprievodný program a mnoho zaujímavých hostí.

Čo je to Glamour ???

Ide o veľmi obľúbený fotografický žáner, ktorý nie je jednoduché vytvoriť, ani popísať. Skrýva sa za ním totiž omnoho viac, než by ste si mysleli, keď vidíte fotografiu krásnej zmyselnej a decentne obnaženej ženy. Najlepšie glamour fotografie majú predovšetkým osobitú atmosféru – energiu, drámu a samozrejme vzrušenie.

„Málokdo má možnost získat vlastní a kvalitní glamour snímky. Fotograf je většinou odkázán na domácí amatérské podmínky či drahé jednorázové kurzy. Na Xtasy má vše na jednom místě –  krásu, pestrost, profesionalitu a setkání s odborníky,“ říká ředitel festivalu Jiří Macháček

Program Festivalu Xtasy 2012

Špičkovú úroveň neprekračujúcu hranice vkusu zaručuje nie len kvalitná, organizačná, technická, personálna a programová stránka, ale predovšetkým účasť českých a zahraničných profesionálov.

Špeciálnym hosťom je jeden z kvalitných glamour fotografov – Rolando Gomez a tešiť sa môžete aj na Playboy Playmate Cassandru Lynn.

Pred samotným festivalom prebehne výstava a párty v pražskom Harley´s baru. Potom, počas nasledujúcich dvoch dní, čaká pre zúčastnených možnosť fotografovať glamour – Top Less modelky. Túto časť ocenia aj muži, ktorým fototechnika bude v rukách chýbať.

Spríjemňovať atmosféru bude „živá“ hudba, mixovaná DJmi a tancovaná skupinami ako napríklad: Victoria and band, Navigators, Cosmic People, En.dru, Showstation či ohňová show v podaní Pa-li-tchi.

Priamo na hrade sa potom bude diať Private Lounge – jedinečná nude foto scéna, s miestami pre individuálne fotografovanie.

Vstup a registrácia

Tak hádate správne, že to bude pre maloletých nedostupné. Ostatní, starší ako 18 rokov sa však nemusia ešte tešiť. Počet účastníkov je obmedzený a preto sa registrujte čo najrýchlejšie.

Základný vstup BASIC – umožňuje pohyb po fotoparku, ale pozor, bez možnosti fotografovania.

Vstup SILVER/GOLD – umožňuje fotografovanie kedykoľvek v rámci celého festivalu.

Registráciu a viac info nájdete na xtasy.eu

zdroj: TS