africa-photography-by-klaus-tiedge-title

Na facebooku som vám už ukázal ochutnávku a teraz tu mám pre vás ďalšie fotografie, ktoré vám odhalia tajomné miesta Afriky a správanie zvierat žijúcich v nehostinných podmienkach tohto kontinentu.

Portrait_klaustiedgeFotograf Klasu Tiedge sa narodil v Nemecku. Počas 20-tich rokov svojej kariéry sa vypracoval na profesionálneho fotografa, ktorý pôsobil v krajinách ako napríklad India, Japonsko, Brazília či USA. V roku 2001 sa Klaus presťahoval do Afriky, čo značne ovplyvnilo jeho tvorbu.

Usadil sa v Južnej Afrike v Kapskom meste, kde mal fotografovať módny priemysel. Avšak v roku 2008 svoje pracovné nasadenie zavesil na klinec a objektív nasmeroval na okolitú prírodu, v ktorej hľadal oddych, vášeň a pokoj od doterajšieho sveta.

Umelecké prevedenie fotografií Klaus udržuje na hranici klasickej digitálnej snímky a maľby, preto aj svoje terajšie práce zaraďuje do kategórie FineART.

V neuveriteľne prepracovaných kompozíciách, hre so svetlom a vystihnutí toho pravého momentu dokazuje Klaus, že je naozaj profesionálny umelec s citom pre veľkolepé diela.

Wild Africa Photography

africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-01 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-02 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-03 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-04 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-05 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-06 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-07 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-08 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-09 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-10 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-11 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-12 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-13 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-14 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-15 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-16 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-17 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-18 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-19 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-20 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-21 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-22 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-23 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-24 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-25 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-26 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-27 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-28 africa-photography-by-klaus-tiedge-photo-29

 Photo by:

klaus-tiedge-photography