motivačné knihy finančné IQ

motivačné knihy finančné IQ

Vo svojom živote sa občas dostaneme do bodu, kedy máme pocit, že veci nie sú tak, ako by sme si želali a chceme to zmeniť. Chceme zmeniť seba, svoje myslenie, svoj život. I keď existujú mnohé moderné formy vzdelávania a osobného rozvoja, jednou z najlacnejších a najdostupnejších metód sú knihy.

Knihy sú (alebo by aspoň mali byť) súčasťou života každého človeka. Niektorí z nás dokážu stráviť čítaním kníh takmer celý deň a pre iných je čítanie knihy obľúbeným relaxom po práci.

Čítaním kníh však môžete získať omnoho viac. Môžete zmeniť svoj život.

Osobitnou kategóriou kníh sú totiž knihy o osobnom rozvoji. Práve takéto knihy nás dokážu naviesť na tú lepšiu cestu, vidieť život v krajších a veselších farbách.

Povedzme si úprimne, kto z nás by nechcel vo svojom živote niečo vylepšiť? Mať lepšie vzťahy, vyššie sebavedomie, dosiahnuť úspech v práci, splniť si svoje sny alebo nájsť odpovede na otázky, ktoré si už dlho kladieme vo svojom vnútri?

Vonku je stále škaredé a chladné počasie. Tento čas môžeme stráviť práve čítaním knihy, ktorá dá nášmu životu nový rozmer a obohatí naše myslenie.

Zmenu však niekedy chceme dopriať nielen sebe, ale aj ľuďom v našom okolí. Pri myšlienke na vašu rodinu alebo blízkych priateľov si určite pomyslíte, že si zaslúžia to najlepšie. Ak chcete prispieť k tomu, aby bol ich život krajší a plnohodnotnejší, kniha je jednou z možností.

V internetovom kníhkupectve upbook.sk nájdete širokú ponuku kníh nielen o motivácií, ale aj o duchovnom rozvoji, podnikaní, time managmente, zdraví a mnoho iného. Navyše, neplatíte poštovné.

Navštívte kníhkupectvo upbook.sk a potešte svojich blízkych darčekom, ktorý bude mať pre nich skutočnú hodnotu. Alebo takúto knihu doprajte sebe, určite si to zaslúžite.

PR článok