creative CV part 2

Dáte mi za pravdu, že kreatívne životopisy sú takmer polovicou úspechu na prijatí do novej práce – hlavne ak ide o dizajnérov. Väčšina grafikov vypracuje svoje CV-čka do naozaj rozmanitých podôb. Veď kto iný by mal mať najkrajší dizajn životopisu, keď nie práve človek, čo sa tomu venuje?

Nasledujúce ukážky 2. časti kreatívnych životopisov ponúkajú opäť informácie o ich autoroch v atraktívnom a jedinečnom vzhľade. Nechajte sa nimi inšpirovať, pridajte k tomu niečo svoje a ohúrte vášho potenciálneho zamestnanca originálnym životopisom aj vy. Vôbec nemusíte mať doma na to grafické štúdio, stačí mať dobrý nápad a zaujať. Napokon, kto povedal, že to musí vyzerať ako tieto nasledujúce? Je to len príklad, jednoducho vymyslíte svoje vlastné jedinečné dielo. K takýmto CV-čkám sa určite hodia do vašeho budúceho pôsobenia aj elegantné vizitky, ktoré nezapadnú prachom v žiadnej peňaženke.

kreativne-zivotopisy-2-01

kreativne-zivotopisy-2-02

kreativne-zivotopisy-2-03

kreativne-zivotopisy-2-04

kreativne-zivotopisy-2-05

kreativne-zivotopisy-2-06

kreativne-zivotopisy-2-07

kreativne-zivotopisy-2-08

kreativne-zivotopisy-2-09

kreativne-zivotopisy-2-10

kreativne-zivotopisy-2-11

kreativne-zivotopisy-2-12Tak čo poviete? Takéto životopisy svietia ako pútavé bannery medzi tými ostatnými však? Ak sa vám nepodarí získať prácu, minimálne necháte dojem a ostanete v pamäti. Neskôr sa vám možno ozvú s ponukou ešte lepšieho miesta.