zuno-banka-aplikacia-title

zuno-banka-aplikacia-title

Aplikácie nám uľahčujú používanie mnohých vecí. Či už ide o zábavu alebo praktické programy v našich inteligentných telefónoch, vždy to má za úlohu nejako spríjemniť daný úkon. Jedno z najvýraznejších „uľahčení“ nám prinášajú práve finančné programy. Tentokrát je to vymakaná aplikácia ZUNO Banky.

Dizajn a funkčnosť

Jednoduchosť a farebnosť je tradičná a pripomína celkovú identitu banky ZUNO. Aby ste si to všetko vedeli predstaviť, tak po stiahnutí aplikácie máte na nahliadnutie demo účet Alberta Ninju :) s fiktívnymi zostatkami a finančným prehľadom. Viete si tak pozrieť celé prostredie ako vyzerá a ako sa v ňom pracuje.

Bočný ovládací panel veľmi pripomína ten v aplikácii Facebook, ale to v podstate vôbec nevadí. Hlavné je, že je tam nájdete všetko, čo budete hľadať.

zuno-banka-aplikacia-bankomaty

Keďže nie som klientom ZUNO banky, vyskúšal som iba demo účet. Kvôli aplikácii „svoju“ banku zatiaľ meniť nejdem, aj keď tá „moja“ nie je taká premyslená ako ZUNO, no platiť sa ňou dá a napokon prečo fičúrky nevyužiť aj od ZUNO app. Aj keď nie ste prihlásený do účtu ZUNO, je možné pozerať kurzový lístok, blog, kalkulačku úrokov, pôžičky a kalkulačku sporenia a vkladov.

Najviac má však oslovila „fičúrka“ vyhľadávania pobočiek (nie len ZUNO, ale aj iných bánk), pôšt a bankomatov. Čo je nenahraditeľná pomôcka v prípade, že si chcete v cudzom meste vybrať peniaze. Nie len že si ich nájdete na mape a telefón vás môže k ním navigovať, dokonca sa dajú „vložiť“ tieto POI body do kamery. Potom namierite telefón tam kam sa pozeráte, a ako v počítačovej hre vás aplikácia navedie priamo k bodu, ktorý hľadáte.

Dobrá práca

Naozaj je vidieť, že ZUNO banka kráča moderným trendom a je veľmi náklonná k novým veciam, ktoré majú mladí ľudia tak radi. Samotná aplikácia pôsobí dizajnom veľmi jemne a jej celkové prostredie je viac než príjemné. Keby som bol klientom ZUNO banky, rozhodne sa teším z využívania tejto aplikácia. Aplikáciu po testovaní nevymažem, pretože jej miesto v telefóne patrí… a to hlavne kvôli spomínanej fičúrke vyhľadávania bankomatov a pobočiek na mape.

Stiahnuť z Obchodu Play

Stiahnuť z Obchodu Play