Vlastníte iPhone, mobil s operačným systémom Android alebo telefón Samsung so systémom bada? Najčítanejšie správy môžete čítať pohodlne vo vašom mobile vďaka aplikácii SME.sk. Stiahnite si ju z AppStore, Android Marketu a Samsung Apps.

Bolo otázkou času, kedy sa najčítanejší spravodajský denník SME, stane prístupnejším aj pre používateľov mobilných telefónov Samsung. Konkrétne smartfónov s operačným systémom bada. Spoločnosť BSP Magnetica vytvorila bezplatnú aplikáciu, ktorá zobrazí v telefóne články z oficiálnych stránok spravodajského portálu, optimalizované pre mobilný internet.

Nemusíte čakať, kým vám načíta kompletnú stránku, spolu so všetkými reklamami a nepotrebnými bannermi. Jednoduché, priehľadné a rýchle – takto to má byť. Zdá sa, že spoločnosti BSP Magnetica neuniklo čoraz väčšie vniknutie operačného systému bada do povedomia ľudí. Svedčí o tom aj fakt, že číslo všetkých stiahnutých aplikácii z obchodu Samsungapps sa blíži k 100 miliónom.

Páči sa mi, že aj slovenské aplikácie tam majú nejaké zastúpenie. Nie je to bohvie čo, ale aspoň náznak. Spomeniem napríklad užitočnú aplikáciu nákupný zoznam alebo čítačky stránok zive.sk, mobilmania.sk.

O niečo skôr bola vyvinutá aplikácia SME.sk pre iPhone a pre Android.

Anketa:

Aký telefón používate?

Ukáž výsledok

Loading ... Loading ...

výrobca: BSP Magnetica, s.r.o.
verzia: 1.1.0 (Mar 16, 2011)
veľkosť: 0,54 MB
jazyk: iba slovenský
kompatibilita: os bada 1.1 (spustil som to aj na 1.0)
cena: 0,- EUR – free

Stiahnuť aplikáciu SME.sk z obchodu Samsung Apps ZDARMA