Pozadie máte na výber, upravíte si tak appku podľa svojho gusta

Hneď z názvu viete, že budete vidieť aktuálnu teplotu priamo v notifikačnej lište. Čo ma veľmi milo prekvapilo. Ide o úplne jednoduchú (ba priam pre niekoho zbytočnú) funkciu, ale nemusíte nič otvárať a pri každej práci viete, aká je vonku teplota. Praktické, čo poviete? Okrem toho je 1Weather skvelá aplikácia na počasie. Opäť dominuje minimalistický dizajn, žiadne náročné efekty ako počasie od HTC, no aj napriek tomu pôsobí veľmi prepracovane.

Today

Na tejto obrazovke sa vám zobrazuje aktuálna teplota, animovaná ikonka stavu oblohy (oblak, slnko, hmla…), samozrejme teplota aktuálna a predpokladaná najvyššia a najnižšia teplota. Ďalej si tu môžete predvoliť 3 zo 6-tich ukazovateľov ako napríklad rýchlosť vetra, vlhkosť vzduchu, tlak, UV index žiarenia a ďalšie.

Pozadie máte na výber, upravíte si tak appku podľa svojho gusta

7-Day Forecast

Predpoveď na vaše vybrané mesto pre dobu až 7 dní. Informácie ukazujú Animovanú ikonku a teplotu. Po kliknutí na daný deň, sa zobrazia ďalšie údaju ako pri zobrazení Today.

Severe Weather

Prípadné výstrahy pre vybranú lokalitu. Ak u vás nehrozí práve víchrica, alebo prudké snehové fujavice, tak sa zobrazí palec hore.

Precipitation

Pravdepodobnosť zrážok na celý týždeň.

Radar

Ten je dostupný iba v USA.

Sun & Moon

Logické a pre fotografov výhodné vedieť, kedy vychádza a zapadá slnko. Pre fajnšmerkov, čo fotia mesiac sa hodí aj fáza mesiaca.

Animácie sú jednofarebné a tak jednoduché, že to je až pekné

Tweets & Pictures

V posledných dvoch obrazovkách nájdete tweety pre vaše mesto a v obrázkoch nájdete naozaj pekné fotografie prírody a hlavne počasia. Západy slnka, kvety v daždi, dramatické oblohy a podobne.

1Weather – ver 1.4 / veľkosť 3 MB / Android 2.1+