vianocny darcek kniha
Po viac ako mesačnom sklze, kvôli neodkladným povinnostiam, sa dostáva na rad žrebovanie výhercu, ktorý získa pod stromček ako darček – knihu Adobe Photoshop CS6.

Ak sa vám „sem tam“ podarí zablúdiť na tento blog, určite vám neušla súťaž o knihu Adobe Photoshop CS 6, ktorá bola zrealizovaná vďaka internetovému kníhkupectvu Albatros Media. Formulár do súťaže vyplnilo v termíne 157 súťažiacich a pravidlá neboli nijako zložité. Stačilo vyplniť krátky formulár, ktorý slúžil na zber informácií do inforgrafiky (viď nižšie).

Hlavná cena

Titulná stránka knihy Adobe Photoshop CS6
Kniha obsahuje DVD so zdrojovými materiálmi
Ukážka článku z knihy

Oficiálny výukový kurz Adobe Photoshop CS6

Vyskúšajte praktickú učebnicu od tvorcov softvéru z Adobe Systems. Kniha obsahuje aj DVD so zdrojovými materiálmi ku všetkým lekciám pre Windows aj Mac OS. Kniha Adobe Photoshop CS6 obsahuje 14 výukových lekcií, v ktorých sa naučíte všetko od základov ovládania nástrojov až po profesionálne upravovanie fotografií. Kniha poskytuje množstvo praktických tipov a technik, vďaka čomu budete vo svojej práci s Photoshopom produktívnejší.

Infografika k súťaži

Pozrite si vaše odpovede, ktoré ste uviedli do súťažného formulára v grafickej podobe.

kniha adobe photoshop cs6  infografika

Žrebovanie súťaže

Ako to už býva zvykom, žrebovanie súťaže robím na stránke randompicker, aby to bolo spravodlivé a nikto nemohol namietať, že výherca je môj známy a vopred to bolo dohodnuté. Randompicker generuje k žrebovaniu pečať a dokonca si môžete zadať vaše meno, ktoré ste uviedli do súťažného formuláru, na overenie, či ste boli zaradení do súťaže. Tak už poďme nato…

Pečať žrebovania

Knihu do súťaže venovalo internetové kníhkupectvo