Nešetria Kristínu ani homosexuálov.
Neberú si servítku pred ústa! Sáva Popovič a Marcel Nemec alias Kopytovci ešte stále ako humoristi nepatria do starého železa. Divákom to chcú dokázať už dnes večer na obrazovke JOJ Plus. Práve tam totiž odvysielajú prvý diel svojej relácie Nebožiec, ktorú vystavali z vtipných skečov podobných tým, aké diváci poznajú z programu S.O.S. No, zdá sa, že jojkárska skečšou neušetrí naozaj nikoho.

Hneď v prvej epizóde si vzali na mušku speváčku Kristinu a jej skladbu Horehronie, ktorú svojským spôsobom prerobili, a tak oddnes neoslavuje stromy na Horehroní, ale mužov z Horehronia. Kopytovci si tak jednou ranou vystrelia nielen z Kristiny, ale aj z homosexuálov. „A to sme tú scénku už poriadne zjemnili,“ priznáva na margo kontroverznej relácie jeden z jej autorov, Sáva Popovič, vysvetľujúc, že pôvodná verzia ich „Horehronia“ neprešla cenzúrou manažmentu televízie. Marcela Nemca mala totiž pôvodne v závere scénky zbiť partia mužov po zistení, že je homosexuál.

Nakoniec sme sa ale rozhodli ubrať, aby to nebolo až také kontroverzné,“ priznáva Sáva. Napokon však prezrádza, že text nového Horehronia ostáva aj naďalej poriadne pikantný. O všetkom svedčia prvé vety piesne: „Keď chlap sa ku mne skloní na Horehroní, vidím tie svaly, stehná a hruď. Keď chlap sa ku mne skloní na Horehroní, na túto chvíľu nechcem zabudnúť. Na tréning chodím sa dívať, bože ako hrajú, kropaje potu stekajú stále nižšie a nižšie…

zdroj: aktuality.sk, joj