Herečka Tara Reid (34) pred šiestimi rokmi vkročila do zradnej rieky plastických operácii a okrem jojo-efektu jej na tele ostala škaredá zošúverená koža a ovisnuté prsia. Hviezda filmu Prci, prci, prcičky vtedy podstúpila množstvo zákrokov a dopadla podobne, ako v súčasnosti Heidi Montag.

Pri prvom pohľade som si povedal, že ďalšia stará „raketa“ čo sa hrá na 15 ročnú… No keď som si článok čítal ďalej a zistil, že je to sexi kočka z Prci Prci Prcičky nevedel som, či sa mám smiať alebo len v nemom úžase pozerať, ako sa vie človek zničiť.

Manželstvo hviezdy reality šou so Spencerom Prattom sa podľa zámorských médií blíži ku koncu a okrem toho je terčom mnohých posmeškov a kritických slov na jej umelý vzhľad. Tara dlhé roky míňala pláže preplnené celebritami a vyhýbala sa dotieravým fotografom. V roku 2007 ale predsa len zatúžila po slnečných lúčoch a ukázala „čiary na bruchu“.

Minulý rok absolvovala niekoľko ďalších zákrokov, ktoré mali dopomôcť k navráteniu jej kriviek do pôvodného stavu, ale ani tento pokus nevyšiel na 100 percent. V súčasnosti sa však blondínka sebavedomo premáva po horúcom piesku Las Vegas a po prvýkrát ukázala svoje telo od posledného skrášľujúceho zákroku. Po neúspechu spred šiestich rokov médiám priznala: „Chcela som si dať zakryť nedostatky, ale vôbec im to nevyšlo. Moje brucho je plné čudných záhybov.“

V decembri minulého roka sa napriek tomu prekvapujúco objavila na titulke Playboya. Grafici všetky problémové partie dokonale vyretušovali. „Som mladá, sebavedomá žena. Zaspávam s pocitom, že viem kto som. Som šťastná a chcela by som, aby to takto zostalo čo najdlhšie,“ prezradila vtedy známemu pánskemu magazínu. A zrejme jej entuziasmus naďalej pretrváva.

Tara by sa mala v blízkej budúcnosti opäť vrátiť k herectvu. Údajne súhlasila s ponukou účinkovania v nízkorozpočtovom trileri The Fields.

Tara ešte časoch, keď vyzerala dobre :)

zdroj: aktuality.sk