Prvá súťaž na blogu endy.sk sa skončila. Prinieslo to zaujímavé štatistiky a jednému z vás aj výhru. Kto to je, sa dozviete vo videu. Všetko to začalo myšlienkou, ako získať aspoň malý feedback od návštevníkov. Mnohí sú však lenivý len tak vyplniť formulár, a preto som sa rozhodol jednému zo zúčastnených venovať masážny prístroj. Myslím si, že užitočná vecička…

Najskôr som to avizoval v tomto článku-> Súťaž: Vyhrajte štýlový masážny prístroj
Nečakal som, že sa zapojí nejako veľa ľudí, no výsledok aj tak potešil. Formulár vyplnilo 39 z vás a mnohí ďalší sa pridali aj na fanstránku, kde sa dozviete veci, ktoré na blogu nenájdete. Takže systém vyber spomedzi 64 súťažiacich. Žreboval som pomocou systému nahodne.sk a certifikát o dôveryhodnosti súťaže prikladám.

Viacerí z vás označili, že mám písať viac článkov o androide, filmov, hier ale aj to že, čo by sa vám viac páčilo /zopár vecí som už upravil/ a pripomienku som mal aj na systémové požiadavky stránky. Je pravda, že pre slabšie PC je stránka náročnejšia, uvidím, čo sa mi s tým podari urobiť. Ďakujem vám, že ste mi pomohli zistiť o stránke veci, ktoré som ja nevidel a už si pozrite výhercu: