Na facebooku som už avízoval, že prebehne táto súťaž a teraz ju teda môžem naplno odštartovať. Ide o veľmi jednoduchý princíp súťaže. Zato, že vám dám možnosť vyhrať naozaj atraktívny prístroj, chcem od vás zopár informácií, ktoré mi pomôžu do budúcna zlepšiť obsah stránky endy.sk. Vyplnenie formulára vám nezaberie viac ako 3 minúty, tak neváhajte a pustite sa dotoho.

O čo sa vlastne hrá?

Hlavná a zároveň aj jediná cena tejto súťaže je malý praktický masážny prístroj Atom. Disponuje funkciou vibračná masáž. Jeho ergonomický tvar dokonale sadne do dlane a tri masážne hlavice s LED podsvietením vám vyžarovaním tepla uvoľnia bolesť a odstránia stres.

Ako zvýšiť svoje šance na výhru?

Počas vymýšľania pravidiel ma napadla ešte jedna zaujímavosť. Ak sa pridáte do skupiny endy.sk na facebooku, budete zaradení do súťaže dvakrát, takže máte dvojnásobnú šancu oproti ostatným. Samozrejme má to aj iný zmysel. Na fanstránke sa dozviete aj mnohé iné informácie, ktoré na blogu nenájdete.

Podmienky a pravidlá súťaže

Formulár obsahuje veľmi jednoduché otázky, ktorých odpovede stačí zaškrtnúť. V prípade, že ani jedna odpoveď nie je pre vás práve ideálna, zvoľte poslednú možnosť Other: a napíšte vlastnú. Meno a priezvisko je potrebné vyplniť. Vaše údaje nebudú nikde uverejnené ani zneužité. Mailom vás budem informovať len ohľadom súťaže.

Súťaž bola ukončená výsledky už čoskoro