ako uputat pozornost na webe

ktory-slovensky-it-portal-citate-anketa-title

Pre uspokojenie vnútorného pocitu som musel vytvoriť túto anketu, pretože ma to zaujíma. Nejde mi o svetové denníky, ktorých je dostatok a informácií je tam neúrekom. Ale ak čítate slovenské správy zo sveta IT, tak ktoré sa vám zdajú byť objektívnejšie, alebo atraktívnejšie?

Autori samotných článkov majú charizmu

Okrem malých blogov a fór kde sa píše zväčša uvoľnene, máme na Slovensku aj celkom veľké internetové magazíny alebo ak chcete denníky, ktoré prinášajú tie najaktuálnejšie správy a novinky (dokonca aj v printovej forme). Užívatelia potrebujú recenzie, keďže sú často pred kúpou nerozhodní – nato slúžia odborné články a testy. Keď sa tam nedozvedia to, čo chceli, ostáva im ešte možnosť napísať svoju otázku na fórum a diskutovať s ostatnými užívateľmi o danom produkte, či službe.

Stáva sa mi v poslednej dobe, že aj na (nazvem to) profesionálnych stránkach, nájdem články, ktoré mi prídu veľmi amatérske alebo „profesionálne“ odfláknuté. A tu sa zrodila myšlienka tejto ankety. Pretože určite nie len na mňa nepôsobí autor a jeho vyjadrovanie, ale na každého jedného návštevníka, ktorý si číta jeho text.

Som zvedavý na váš názor a hlas, ktorí môžete venovať vášmu obľúbenému portálu nižšie v ankete. Ak čítate niečo, čo v zozname nenájdete, prosím označte „Iný“ a pod článok dole do komentára napíšte aký a prečo :) Ďakujem za zastavenie. Výsledok hlasovanie nebude v konečnom dôsledku znamenať nič, len som zvedavý, či bude mať niekto veľký náskok, alebo si čitatelia radi prečítajú čokoľvek a na stránke im nezáleží.

Ktorý slovenský IT portál čítate najradšej?

Ukáž výsledok

Loading ... Loading ...