asd

Vďaka peknému projektu na Google+ s názvom Objavte krásy Slovenska, si môžete pozrieť naše najkrajšie miesta, prípadne sa podeliť o svoje vlastné fotografie z výletov.

To, že Slovensko nie je Googlu ľahostajné, sme mohli vidieť už niekoľkokrát. Či už to bola kampaň Google na slovenskú nôtu alebo zaujímavé Google Doodles našich veľkých udalostí a výročí. Tentokrát pripravili veľmi inšpiratívny projekt s fotografiami slovenskej prírody a miest.

Google Slovensko
Google Slovensko

Objavujeme krásy Slovenska

Výber fotografií nájdete okrem sociálnej sieti G+ aj na stránke objavslovensko.eu. Podľa čoho sa vyberajú, ktoré fotografie tam budú a čo robiť, aby ste tam mali aj tú svoju?

Všetko, čo je potrebné, je len napísať k svojej nahranej fotografii hashtag #KrasySK, prípadne pre istotu ešte označiť aj samotný profil Google+ Slovesko. Pre lepšie zaradenie neváhajte použiť aj kategóriu #príroda alebo #ľudia.

Zo všetkých príspevkov označených týmto hashtagom #KrasySk sa budú pravidelne vytvárať galéria a tie najlepšie fotografie budú zverejnené aj na web stránke +AndroidPortal.sk.

asd
autor fotografie: Peter Dobrovský (www.peterdobrovsky.ephoto.sk)

Pridaním hashtagu #KrasySK na svojej fotke dávate súhlas, aby ju Google zverejnil vo verejnej galérii.

Tak neváhajte a podeľte sa s vašimi fotografiami ;)
Tu je inšpiratívny výber niekoľkých príspevkov od užívateľov na G+