Pokus o prvé interaktívne video na youtube. Čo to znamená ? Video priamo zasahuje do stránky. To znamená, že ľudia môžu z videa niečo vyhodiť von, alebo zobrať naspäť dnu. Zdá sa vám to nemožné ? Tak si pozrite následujúci článok.

Keď ste tušili, že v tom bude nejaká čertovina, tak ste mali dobrý pocit. Technicky by to bolo veľmi náročné a takmer zatiaľ neuskutočniteľné. Nejde ani tak o video ako skôr o flash aplikáciu. Tá nám umožňuje tento efekt, ale lišta videa nie je aktívna, (video nedokážete pozastaviť ani stíšiť) pretože je to iba animácia. Avšak dojem toto „video“ urobilo na mňa celkom veľký, hlavne v prvý moment, som sa rýchlo nevedel zorientovať a takmer som tomu uveril.

Aby to nebolo len monotónne mazanie bielitkom, môžete na vybielené miesto napísať nejaké slovo a potom po kliknutí na Play sa vám prehrá význam nadpisu videa. Samozrejme, nie všetky slova tam vložiť môžete. Skúšal som zopár a bol som prekvapený, že všetko mi našlo.

Tak napríklad som skúsil: sleep, kiss, eat, film, see, jump, sex, shoot, drink, run, ran, drive… Je ich celkom dosť, stále skúšam a stále objavujem nové a nové… ak natrafíte na nejaké zaujímave, napíšte dole do komentárov a podeľte sa.

Video si môžete pozrieť na tomto linku.