Nákupný portál Guroo.sk je novým atraktívnym miestom pre tých, ktorí hľadajú kvalitné mobilné počítačové technológie a nechcú sa zblázniť zo širokej ponuky neprehľadných parametrov. Portál založený profesionálmi zo skúsenosťami z predaja notebookov ponúka špičkové produkty v rôznych kategóriách: od kancelárskych, hráčskych, multimediálnych cez netbooky a subnotebooky až po high-end notebooky a dizajnové špeciality. K dispozícii sú aj rôzne typy monitorov, softvéru a ďalšie príslušenstvo. Guroo.sk prináša tiež zmenu v prístupe k zákazníkom – rýchly servis, bezplatnú dopravu notebookov po celom Slovensku a pomoc s prípadnými reklamáciami.

Guroo zastupujú IT profesionáli s rozsiahlymi skúsenosťami a úspechmi v oblasti produktového manažmentu a marketingu mobilných počítačov. Práve preto je tento internetový obchod prehľadný, logicky usporiadaný a umožňuje užívateľom ľahkú orientáciu v produktovom portfóliu rozdelenom do kategórií podľa účelu používania. Uspokojí však aj náročnejších a technicky zdatných zákazníkov, keďže ponúka aj podrobné informácie o produktoch a pohodlné vyhľadávanie podľa technických parametrov.

Skvelou správou pre ľudí, ktorí sa chcú na trhu s notebookmi zorientovať alebo potrebujú pomôcť s výberom konkrétneho modelu, je online poradňa Guroo.sk na facebooku. „Notebookoví guruovia“ v rámci tejto stránky pravidelne informujú o novinkách zo sveta mobilných počítačov, delia sa o vlastné skúsenosti a radia pri výbere toho správneho notebooku všetkým záujemcom.

Akcie a výhody portálu Guroo.sk

Dôkazom kvality a bezpečia nákupu je certifikát „Certifikovaný obchod SAEC – Bezpečný nákup“, ktorý mu udelila Slovenská asociácia pre elektronický obchod (SAEC). Guroo.sk však neoceňujú len odborníci, ale predovšetkým samotní zákazníci. A to vďaka poctivému prístupu, prostredníctvom ktorého sa snažia o to, aby bol zákazník vždy spokojný. Dôkazom toho je nie len neustála starostlivosť o stránku, prehľadnosť stránky a ochota odpovedať na akékoľvek otázky, ale aj akcie, ktoré na portáli prebiehajú podstate neustále.

Príkladom sú nasledujúce aktuálne akcie „Užite si opäť spoločnú zábavu s rodinou“, kde môžete získať skvele vybavený multimediálny notebook HP G62-b30sc pre celú rodinu za akciovú cenu 489 EUR, alebo „Valentínska akcia„, kde máte šancu vyhrať štýlové USB kľúče.  Ak hľadáte ultra-mobilný notebook, je pre Vás určená ďalšia akcia Asus Eee PC VX6 v dizajne Lamborghini Murciélago, v čiernej alebo bielej farbe.

Pri platbe za tovar si môžete  vybrať z troch spôsobov platby a to buď dobierkou, kedy platíte až pri preberaní tovaru, prevodom na niektorý z účtov alebo ePlatbami vybraných bánk. Doprava pre všetky notebooky v ponuke je na celom území Slovenska bezplatná a je realizovaná renomovanou kuriérskou spoločnosťou UPS až k Vám domov.

Guroo s vami komunikuje

Pokiaľ ste zákazníkom Guroo.sk alebo sa ním práve chystáte stať, máte šancu dozvedieť sa o ich aktuálnej ponuke, výrobkoch, ale aj mnohých ďalších užitočných informáciách zo sveta mobilných zariadení a to nie len z ich webovej stránky. Guroo.sk sa v rámci svojho hesla „vážime si svojich zákazníkov a chceme aby boli spokojní“ snaží komunikovať aj inými cestami. Chcú sa k ľudom viac priblížiť aby mohli sledovať ich reakcie, názory, riešiť ich problémy. Robia tak prostredníctvom Facebooku, Twitteru a YouTube.

Ak ste registrovaný na Facebooku môžete sa stať fanúšikom stránky facebook.com/guroo.sk. To vám ponúkne viacero benefitov, ako sú aktuálne informácie o nových produktoch na portáli Guroo.sk, o akciách a zľavách. Taktiež sa môžete zapájať do rôznych súťaží a ankiet. Ak viac fičíte na sociálne sieti Twitter, neváhajte a nasledujte ich. Z Twitteru sa dozviete rovnaké informácie ako sú na facebookovskej stránke.

Tento internetový obchod sa snaží svojim zákazníkom ponúkať nie len informácie o produktoch a službách, ale chce ich aj pobaviť a to buď zaujímavými informáciami alebo videami. Komunikačným kanálom pre videá je dnes štandardný YouTube. Z tejto služby Team Guroo zdieľa videá, ktoré sú niečím zaujímavé (napríklad je to najmenší notebook na svete alebo ako vyzeral komunistický počítač) alebo ich sami vytvárajú.

O Guroo.sk

Internetový obchod Guroo.sk prevádzkuje spoločnosť Endeavour Technologies. Spoločnosť bola založená v roku 2009 dlhoročnými IT profesionálmi s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti produktového manažmentu mobilných počítačov, ich marketingu a predaja.

Portál sa postupne rozrastá a dnes si môžete vybrať z kategórií  ako sú notebooky, príslušenstvo, monitory, software z pomedzi viacerých výrobcov zvučných mien ako:, Hewlett- Packard , Asus,  Lenovo, Apple, Microsoft, MSI, Toshiba, Acer, Logitech, Samsung, LG, Western Digital, Dicota,  Eizo, Philips,  Sony a veľa ďalších. Na podnet od spokojných zákazníkov budú od februára 2011 do portfólia Guroo zaradené aj tlačiarne, multifunkčné zariadenia, čoraz populárnejšie tablety, čítačky elektronických kníh, herné konzoly, MP3 prehrávače, telephony a postupne veľa ďalších produktov a výrobcov. Zákazníci tak pod jednou strechou nájdu všetky svoje obľúbené výrobky s kvalitou služieb na veľmi dobrej úrovni.

zdroj: PR článok