bruder-hracky-pre-chlapcov

Po boome lacného, no mnohokrát nekvalitného ba až nebezpečného tovaru dovážaného z ázijských krajín, konečne ľudia začali prikladať dôležitosť aj iným atribútom, ako len nízke ceny. Kvalita, užitočnosť, šetrnosť k životnému prostrediu a bezpečnosť.

Mám pocit, že je čoraz viac „prebudených“, ktorí si uvedomujú hodnotu svojich ťažko zarobených peňazí a že nakúpiť lacno, takmer nikdy neznamená ušetriť…Nedávno som sa vybrala na nákup hračiek pre svojho synovca a musím povedať, že som zostala nemilo prekvapená.

Po malom prieskume som došla k záveru, že v našich hračkárstvach nájdem asi len predražené, „made-in-v-krajine-na-štyri“ hračky. A tak som sa vybrala hľadať na internet. Synovec je malý drobec, ktorému na spočítanie rôčkov stačia dva prsty. No za to je to veľký objaviteľ a automechanik. Voľba bola preto jasná- musí to mať aspoň štyri kolesá a robiť vŕŕ, vŕŕ.

Takmer ihneď som narazila na stránku s názvom Hračky pre chlapcov a bola som nadšená. Tieto hračky sú dokonalými kópiami ozajstných strojov, osobných aj poľnohospodárskych áut, navyše vyrábané s dlhoročnou tradíciou (od roku 1926) v Nemecku (aj pre Vás je táto krajina synonymom tradície a kvality?).

bruder-hracky-pre-chlapcov-bager

Niektoré modely sú dokonca chránené patentom. Hračky Bruder sú vyrobené z kvalitných plastov preto ich možno kúpiť aj dvojročným deťom, pretože sú veľmi odolné a nehrozí, že by prehltli nejakú súčiastku. Hračky sú vhodné nie len na hru vo vnútri, ale i na pieskoviskách, ľahko sa čistia a spestria hru každému zvedavému dieťatku.

Každé z autíčok je tak po dizajnovej ako aj funkcionálnej stránke totožné s originálom, preto okrem zábavy zodpovedia drobcom aj otázky typu- ako sa orie, zbierajú zemiaky, spracúva odpad a mnohé ďalšie. Osobne si myslím, že takéto hračky sú takisto skvelým spestrením a obohatením aj zberateľských zbierok. Ak chcete pre svoje najmenšie ratolesti, vnúčikov či synovcov (poprípade vnučky a netere) zaujímavé, výchovné a kvalitné hračky, vrelo Vám ich odporúča Martinko.

PR článok