Skutočne po siahnutí tejto hry na váš smartfón s androidom ostanete milo prekvapení. Zdarma si môžete zahrať /dovolím si tvrdiť/ niečo lepšie ako NFS Shift. Kamera pri hraní zvnútra vozidla je úžasná. Každé auto ma svoj originálny interiér a ovládateľnosť je takmer ako na simulátoroch. Ešte raz to zopakujem, zadarmo si užijete kopec zábavy, pretože táto hra je asi to najlepšie, čo zo sveta automobilov môžete nájsť na androidmarkete.

Z marketu stiahnite 2MB inštalačku. Hrá ma viac ako 200MB, ktoré musíte stiahnuť z Wi-Fi – inak sa vám downloading nepodarí spustiť z 3G alebo nebodaj EDGE pripojenia. Nebojte sa, mne to doma prebehlo do pol hoďky. Potom už je to len o užívaní si dosť dobrej grafiky a ovládateľnosti.

Zo začiatku je to trochu pomalé, pretože máte autá slabej kategórie. No neskôr to začne naberať na zaujímavosti. Musíte však zložiť skúšky na vodičák, pretože šoférovať závodné špeciály, to chce tréning. Ak chcete všetko odomknúť naraz, môžete si kúpiť XP body za peniaze priamo v hre. Podporíte tak vývojárov a sprístupnite si celú hru. Ja osobne radšej zdolávam hru postupne.

K dispozícii máte 26 výrobcov čo je spolu presne až 111 licencovaných vozidiel. Autá ako Nissan GT-R, Audi R8, špičkové modely Ferrari a ďalší športoví velikáni čakajú na vás s možnosťou upgradu, čím dosiahnete z nich maximum.

Za spomenutie stojí fyzikálny engine, vďaka ktorému sa autá správajú najrealistickejšie spomedzi android hier. V zákrute a pri brzdení sa nakláňajú, zákrutou tiež musíte ísť opatrne. Plusom tejto hry je aj fakt, že nemá len vymyslené trate, ale zajazdíte si na svetoznámych okruhoch ako Laguna Seca, Monaco, Mazda Raceway a ďalšie mestské a rally dráhy.

Ak vás omrzí sa hrať na telefóne sám, ako inak ani tu nesmie chýbať Multiplayer až pre 6 hráčov. Dosiahnite vrchol proti najlepším jazdcom tejto hry.

GT Racing: Motor Academy verzia 1.0.6
Stiahnúť GT Racing: Motor Academy