Klasické závody na stanovený počet kôl + zbrane

Dnes v noci som zapol Android Market, respektíve Obchod Play a popozeral, čo je nové. Z odporúčaných aplikácií ma nič nezaujalo, a tak som kukol moju obľúbenú kategóriu „Preteky„. Death Rally vyzeralo na prvý pohľad veľmi zaujímavo, a tak som začal sťahovať. Wi-Fi už bola vypnutá, ale vďaka 3G internetu sa hra nesťahovala dlhšie ako 5 minút. Výsledok? Grafika a hrateľnosť nad moje očakávania, naozaj super hra.

Smrteľná akcia!

Death Rally už hralo viac ako 5 miliónov hráčov. Je na čase, aby si sa pridal k nim. Naozaj neoľutuješ, mňa to poriadne zobralo. Na také čakanie na zastávke alebo cez prestávky je to výborné odreagovanie. Ako napomína už názov, nejde len o závodenie, ale bude to naozaj smrteľné. Namontujte si zbrane podľa vlastného výberu na svoju káru a rozstrieľajte pred vami idúceho súpera. Pozor však na tých, čo sú za vami. Majú totiž rovnakú chuť vás zničiť.

Klasické závody na stanovený počet kôl + zbrane

Je super, že hra je ZADARMO. Nie vždy to pri takýchto hrách býva bežné a preto sťahujte, kým sa cena nezvýši.

Čo vám hra prináša

Každý by už očakával v závodnej hre režim kariéry. Áno, nesmie chýbať. V ňom si môžete „upgrejdovať“ auto a prechádzať do vyšších úrovní, kde budú čoraz masívnejšie zbrane a vozidlá. Ak sa vám nechce hrať, ale radi by ste vyskúšali hru v plnej zbroji, zakúpte si vylepšenia v nákupoch in-app, alebo cez TapJoy sponzorované akcie.

Podľa vašich úspechov sa vám odomykajú nové zbrane

Pohľad si môžete vybrať buď stále orientovaný na sever a autíčko ovládate do všetkých 4 smerov, alebo taký, kde budete smerovať vždy tam, kam ide váš obrnený transportér. Lepšie sa ovláda asi kamera č.2.

Team deathmatch: Kto zničí najviac súperov, ten vyhráva

Pre plynulosť hry sa vyžaduje

  • Multi-Touch displej
  • OpenGL ES 2.0 grafické zrýchlenie s výkonom Adreno205, Mali400, SGX540, Tegra2 alebo lepšie
  • ARM v7 kompatibilný procesor
  • Operačný systém Android verzia 2.2 alebo novšia.
  • Podporované/Testované zariadenia: Asus EEE transformátor Prime, HTC HD, Desire S,Sensation, LG G2X, Optimus Black, Motorola ATRIX 4G, Droid 3, Photon, SamsungGalaxy Nexus, Galaxy Poznámka, Galaxy S, Galaxy S II, Galaxy Tab, vylúhovať, Nexus S, Sony Ericsson Xperia Play
  • Nepodporované zariadenia: Huawei Sonic, LG Optimus One (aleboOptimus 3G, C, M, S, T, U alebo V), LG Phonenix, LG darí, Nexus One, Samsung GalaxyAce, Galaxy Europa, Galaxy Fit, Galaxy Gio, Galaxy Mini, Galaxy Y, SonyEricsson Xperia, Xperia Mini.
  • Osobná skúsenosť: Na HTC EVO 3D šlape plynule a bez chýb
Death Rally FREE / 49MB+