podlozka-pre-notebook-do-postele-titlel

Prehrieva sa vám v posteli notebook? Niet divu, že na huňatej perine či deke nemôže notebook dýchať. Prečo ale vyhadzovať peniaze za drahé podložky, keď si to môžete spraviť sami, alebo vybrať lacnejšiu náhradu?

Ja už som od sedenia za stolom nevedel čo so sebou, a tak som sa premiestnil do postele, čo však nebolo veľmi príjemné. Notebook na kolenách po pár minútach doslova prekáža. Prišla myšlienka použiť niečo, čo to trochu vylepší. Položil som notebook na veľkú knihu, no stále to nebolo ono….

podlozka-pre-notebook-do-postele-detail

Vy ste už určite na prvej fotke odhalili, že najlepšou voľbou sa ukázal nakoniec podnos do postele :] Je síce určený primárne na jedlo.. ale prečo si z toho nespraviť takúto multifunkčnú vecičku?! Kúpil som ho za necelých 10,-EUR.

Veľkosť má približne 64 x 30 x 24 cm, čo je takmer presne na 15″ notebook + myš, vyrobený je z bambusu a teda je na dotyk veľmi príjemný. Niečo podobné si mnohí z vás zvládnu urobiť aj doma… ja som vám len chcel ukázať, ako sa dá pohodlne pracovať na posteli, či gauči s vystretými nohami a za minimálne finančné náklady.

Podporné nožičky sa dajú zložiť, takže ak ho práve nepoužívate, môžete ho odložiť za skriňu alebo pod posteľ – praktické však? Najlepšie na tom nakoniec je, že tie raňajky do postele si môžete predsa len dopriať…

podlozka-pre-notebook-do-postele-jedlo