sutaz-endy-sk-lenovo-klavesnica-a-mys

sutaz-endy-sk-lenovo-klavesnica-a-mys

Síce po dlhšej dobe, ale sľúbil som to – je tu ďalšia súťaž. Tentokrát sme pre vás pripravili veľmi jednoduchú, ktorá vám môže priniesť na stoly bezdrôtovú klávesnicu v ultraslim dizajne a myš Lenovo s hodnotou približne 45,- EUR. Zapojte sa a čakajte na žrebovanie.

Výherná cena

Lenovo Ultraslim Wireless Keyboard & Mouse (slovenský set) vám umožní pohodlné užívanie počítača všade v miestnosti, kde budete potrebovať, a to bez toho, aby vám bránili káble. Jednoducho pripojíte malinké USB (vôbec neprekáža ani pri premiestňovaní počítača) a za pár sekúnd môžete využívať set naplno. Netreba nič inštalovať a to „prázdno“ na stole, či voľnosť pri písaní si okamžite zamilujete.

ultraslim-klavesnica-lenovo-a-mys

ultraslim-klavesnica-lenovo-a-mys-detail

Pravidlá súťaže

Aby to nebola len nejaká obyčajná anketa, ktorú vyplníte, pripravili sme si pre vás niečo špeciálne, ale nie zložité. Chceme vidieť vaše pracoviská, aby sme si vedeli predstaviť, kde pracujete. Nie, nie je to nič špionážne. Zoberte to kreatívne a kľudne vymyslíte niečo extra, čo sme tu ešte nemali. Čo však musíte urobiť preto, aby ste splnili všetky podmienky a mohli byť zaradení do žrebovania?

1. Pošlite na info@endy.sk fotografiu vášho pracovného stola, počítača alebo aj celej izby s predmetom „Súťaž„. Vložte do toho aj niečo kreatívne, alebo sa odfotografujte aj vy (nie je to však podmienkou). Fotografia môže byť vyhotovená aj mobilným telefónom / neberieme ohľad na kvalitu.

2. Na obrazovke počítača musíte mať otvorenú stránku endy.sk

3. Následne budú fotografie publikované na facebooku, aby sme videli, v akom prostredí trávite čas, keď surfujete na internete. V súťažnom albume sa potom označte, aby som mohol dať do žrebovania vaše meno a na konci vygenerovať výhercu :)

4. Súťaž bola oznámená pre fanúšikov na facebooku 1.9.2012. Ale nebojte sa, máte kopec času. Urobte si na stole poriadok a fotografujte. Ukončenie tejto súťaže je 30.9.2012. Potom bude čo najskôr vyžrebovaný šťastný majiteľ tohto setu.

Súťaž organizuje endy.sk a cenu venoval Lenovo špecialista ThinkPro.sk

Ozaj…skoro som zabudol. Nezabudnite sa inšpirovať tu :)