eisa-award-samsung-galaxy-s-III-title

eisa-award-samsung-galaxy-s-III-title

Spoločnosť Samsung získala štyri prestížne ceny udelené európskym združením European Imaging and Sound Association (EISA) v kategóriách európska televízia budúcnosti, domáce kino, mobilný telefón a pokročilý systémový kompaktný fotoaparát.

Víťaznými výrobkami tohto ročníka sú televízory radu Samsung UE46ES8000, elektrónkové domáce kino Samsung HT-E6750W, inteligentný telefón Samsung GALAXY S III a inteligentný fotoaparát Samsung NX20. Všetky tieto výrobky zapôsobili na porotu svojím unikátnym dizajnom a modernými funkciami.

Ocenenia EISA sa udeľujú výrobkom, ktoré sú príkladom dokonalej kombinácie inovatívnych technológií, elegantného dizajnu, žiadaných funkcií a úžitkovej hodnoty. Porota, ktorá udeľuje ceny EISA, je zložená z redaktorov 50 časopisov zaoberajúcich sa spotrebnou elektronikou z 19 európskych krajín.

„Základom všetkého, čo v Samsungu robíme, je inovácia a vynikajúca kvalita. To, že sme získali štyri ocenenia EISA, je dôkazom nášho pracovného nasadenia. Tieto ocenenia, ktoré nám prestížna porota udelila, znovu potvrdzujú, že výrobky, ktoré vytvárame, skutočne ovplyvňujú životy našich zákazníkov,“ vyhlásil SP Kim, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Samsung Electronics Europe.

Ďalšie mobilné telefóny ako napríklad Sony, či HTC tiež získali ocenenie. One S bol najlepšie ohodnotený za sociálne funkcie v užívateľskom rozhraní Sense 4.0.

zdroj: TS