predam-htc-evo-3d-komplet-title

predam-htc-evo-3d-komplet-title

Leto sa nám pomaly končí a mne sa podarilo minúť viac peňazí ako som plánoval. Preto som sa rozhodol predať môj smartfón HTC EVO 3D, ktorý je v úplne perfektnom stave. Nie je na ňom absolútne ani jeden škrabanec a sluchátka som nepoužil ani raz. Všetko komplet, nič nechýba aj so zárukou.

Ako je u mňa známe, tak mám k elektronike „vzťah“ a preto každý jeden telefón, ktorý som používal a potom predával, bol veľmi zachovalý a noví majitelia boli nadmieru spokojní (pozri Samsung Wave GT-S8500 alebo HTC Desire HD). Rovnako je to aj s telefónom EVO 3D. Potrebujem peniaze na štúdium, a preto vám ho ponúkam…

3D snímanie je naozaj pekná sranda a vzhľadom nato, že je tam paralaxový displej (vďaka čomu nepotrebujete okuliare) je to pohodlné a prekvapujúco dôverné 3D. Dvojjadrový procesor stíha všetky náročné hry a tie 3D sú naozaj pôžitok, rovnako ako sledovanie 3D filmov na youtube. Svižne pracuje vďaka výkonnej RAMke a 8GB karta vám poskytne dostatok miesta na vaše média.

Aktualizovaný na Android na 4.0 Ice Cream Sandwich s oficiálnou verziou od HTC, bez ROOTnutia a podobných zásahov do systému. Hardvérové tlačítko na fotoaparát vám poskytne pohodlné a pohotové snímanie fotografií, či už v režime 2D alebo 3D. Jednoducho výkon telefónu a rozlíšenie displeja za cenu strednej triedy.

Nebudem tu rozpisovať všetky parametre, pozrite si ich napríklad tu: recenzia 1, recenzia 2recenzia 3.

predam-htc-evo-3d-frontside
Displej je bez jediného škrabanca, všetko funguje bez chyby!
predam-htc-evo-3d-backside
Zadný kryt nie je nijako poškodený, telefón je ako nový
predam-htc-evo-3d-komplet
Ponúkam aj ochranné kožené púzdro a novú fóliu na displej

Možný osobný odber v Žiline a okolí cca 30 km alebo pošlem na dobierku, či kuriérom.
Predaný 29.8.2012 za 240,- EUR  komplet telefón a balenie (odblokovaný na všetky siete). Telefón je v záruke ešte 17 mesiacov. Ak máte záujem o dodatočne kupované puzdro a ochrannú fóliu + 5,- EUR. Pre fanúšikov stránky endy.sk na facebooku alebo twitteri, ponúkam púzdro, fóliu a dopravu ZDARMA!