Pred pár dňami som postrehol na Discovery v relácii Gadget show zaujímavú hračku do vody. Testovali tam dokonca až dve MP3ky, každá fungovala na inom systéme. Aspoň viem, že existujú drahé zariadenia, ktoré umožňujú počúvať obľúbenú pieseň aj počas plávania. Spoločnosť H2O Audio tu má pre vás ďalšiu novinku – vodotesné púzdro pre iPod shuffle.

Nebolo by na tom nič zvláštne, pretože vodotesné obaly na fotoaparáty, mobily a MP3 prehrávače sú už nejakú dobu na trhu, ale nie sú určené pre plavcov. Ako budete plávať a podávať maximálne výkony s prehrávačom v ruke?

Vyriešila to spomínaná firma H20 Audio a jej novinka sa dá pripevniť na okuliare. Tým pádom vám ostávajú voľné ruky a môžete zaberať pri plávaní naplno.

Jednoducho vložíte iPod do vodotesného obalu a zatvoríte. Súčasťou balenia sú vodotesné slúchadlá, ktoré by mali zabezpečiť kvalitný prenos hudby aj 3,6 metra pod hladinou. Ak som v úvode spomínal, že na Discovery testovali drahé zariadenia, nečakajte, že Interval 4G systém pre váš iPod bude stáť 10€. Pridajte si ešte jednu nulu. Púzdro a vodotesné slúchadlá vás budú stáť 100,- dolárov. + iPod a dostaneme sa na cenu, čo stoja prehrávače určené na „potápanie“.

Ak holdujete vodnému svetu, tak sa vám stačí už len rozhodnúť :)
Vodotesný Set Interval pre iPod si môžete objednať tu.