Mať dobrú tlačiareň a dobrý mobil. Túžite to mať, avšak neviete ako na to? Nechystáte sa kupovať drahý telefón a novú tlačiareň? Výmena v tomto prípade nehrozí, avšak chceli by ste svoj telefón a tlačiareň nakopnúť? Mali by ste mať tieto veci – dobrú batériu do mobilu, Dual Sim mobil a laserový toner.

Kúpa Dual Sim mobilu

Prednedávnom ste sa jedovali na tom, že ste mali dva telefóny. Dva telefóny, dve rôzne SIM karty. Práve to bolo príčinou toho, že ste sa rozhodli pre kúpu Dual Sim mobilu. Vďaka takémuto mobilu nebudete musieť chodiť s dvoma nemotornými mobilmi. Tieto mobily, ktoré sú ponúkané na stránke marzo.sk, poskytujú možnosť vložiť až dve SIM karty.
Asus-ZenFone-2-unboxing-7Načo si zbytočne komplikovať život tým, že budete nosiť dva mobily, keď môžete nosiť jeden a ešte k tomu výkonný a podporujúci dve SIM karty? Nekomplikujte si život. Vyberajte si práve taký telefón, ktorý sa k vám hodí.

Nájdite si trváce batérie do mobilov

Časom sa vám však aj na tomto mobile opotrebuje batéria. Ak chcete svoj telefón využívať dlhšie obdobie, vyberajte z tých modelov, ktoré majú vymeniteľné batérie. Môžete si tak po čase kúpiť novú trvácnu batériu do mobilov.
Samsung-Galaxy-K-Zoom-unboxing-photo-9

Do tlačiarne potrebujete laserový toner

Silný laserový toner dodá vašej tlačiarni druhý dych a dokonca môže znásobiť aj jej rýchlosť. Množstvo laserových tonerov je kompatibilných. To znamená, že sa dokážu prispôsobiť rôznym typom tlačiarňam a teda môžete nájsť cenovo dostupnejšiu alternatívu k vášmu aktuálnemu toneru.
zdroj: PR článok