Samsung Wave mal nástup na trh naozaj veľkolepý. Ani sa nečakalo, že tento smartfón, kde sa po prvýkrát použil OS bada, bude tak obľúbené zariadenie. Podobne ako u Apple Store aj u Samsungu sa musel na požiadavky zákazníkov rýchlo napĺňať obchod SamsungApps. Každý deň tam pribudne nejaký užitočný software (aj slovenský), hra alebo téma.

Pred pár dňami som zaznamenal tému Wave Droid s logom postavičky akú ma Android. Po nainštalovaní ma táto téma veľmi prekvapila. Veľakrát som sa stretol s odfláknutými prácami, kde sa autor ani neunúval zladiť text s pozadím tak, aby to bolo čitateľné. Dizajnér témy Wave Droid, Andrea Guarinoni má ako vždy jednu z najviac hodnotených tém. Všetky detaily sú prepracované, vyzerá to štýlovo a aspoň témou si môžete pripomenúť na Samsungu Wave operačný systém Android. Aj keď možno by to nebolo treba, pretože OS bada prevzal veľa ovládacích prvkov práve z Androidu.

Ja som si tému veľmi obľúbil a radím ju na prvotné miesta môjho rebríčka obľúbených tém. Verím, že v ďalšom článku spomeniem opäť nejakú zaujímavú tému, ktorá sa hodí na váš smartfón od Samsungu.

Anketa:

Aký telefón používate?

Ukáž výsledok

Loading ... Loading ...

verzia:  Wave Droid 1.1.2 (11. Marec 2011)
veľkosť: 2.15MB
jazyk: slovenský
OS bada: kompatibilný s OS 1.0
hodnotenie: 4,5/5
cena: 0,- EUR – free