Naozaj ma prekvapilo, aký bol záujem o fotosúťaž „Ako plynie čas“. Hneď prvotné fotografie boli veľmi kvalitné a emotívne. Postupne pribúdali nové a nové, až napokon prišiel koniec marca. Nasledovalo ukončenie a hlasovanie porotcov. Tých som vybral spomedzi skúsených fotografov a preto dúfam, že hlasovanie prebehlo čo najprehľadnejšie.

Išlo tu hlavne o pocity z fotografie. Každý porotca mal voľnú ruku a hlasovať mohol podľa svojho uváženia tak, ako sa mu len páčilo. Zapojilo sa celkovo 14 súťažiacich, ktorým chcel veľmi pekne poďakovať, že si našli čas vytvoriť fotografiu na túto tému. Nevadí, že ju nenafotili teraz, ale vybrali zo svojho portfólia. Do súťaže som zaradil každú fotografiu, ktorá mi prišla na mail. Každá totiž spĺňala podmienky a tak mohli byť hodnotení všetci.

Gratulujem víťazom…

Podrobné výsledky súťaže nájdete tu.

Výherné fotografie

Peter Majkut – fotografia 1 / Pod ondrejiskom /
Martin Filo – fotografia 2

Porotcovia

Ďakujem všetkým, čo pomohli v hodnotení alebo sa podieľali na súťaži. Verím, že súťažiaci, čo nevyhrali nie sú sklamaní a prihlásia sa do súťaže aj nabudúce. Ak máte nejaké nápady o čom by mohla byť ďalšia súťaž, zverejnite ich do komentárov.