short-film-haunted-forest-title

short-film-haunted-forest-title

Začalo to zopár zábermi, ktorými som mal otestovať moju zrkadlovku a jej kvalitu videa. Napokon sa k tomu pridali dievčatá a s ich nápadmi sme priamo na mieste vymýšľali scenár. Posúďte, či sme z tohto prvoplánového videa spravili aspoň trochu „pozerateľnú“ snímku.

Čo máme? To dajme!

Asi takto nejako to prebiehalo. Čo sa našlo v kufri auta, to sa použilo. A keďže tam bola iba maska Anonymous a nôž, museli sme vymyslieť niečo na tento štýl. Bohužiaľ maska nesie odlišnú myšlienku, aká by sa hodila do filmu. Dokonca ani oblečenie som nemal vhodné – vôbec som nerátal s tým, že tam budem vystupovať aj ja. Hodilo by sa niečo jednoduchšie, menej farebné a viac zamazané. Mali sme však na to iba pár hodín. Tuším, že sme to zvládli za dve hoďky aj s cestou. Pôvodný koniec bol veľmi useknutý, a preto sme sa na druhý deň rozhodli dotočiť záver tak, ako ho uvidíte v tomto videu.

Moja zrkadlovka bohužiaľ nie je veľmi kvalitná na nahrávanie (keďže ide o prvé telo s možnosťou videa). Použil som objektív Nikkor 50mm 1.8 a spomínaný koniec už bol s Nikkorom 18-105mm. Rovnako výber hudby sa zdanlivo nezdá, ale je to veľmi zložitá vec. Bohužiaľ sa mi nepodarilo nájsť nič, čo by tam viac pasovalo a bolo voľne použiteľné. Takže sme si to vyskúšali a možno nabudúce spravíme niečo normálne s trochou pointy a štipkou emócií :)