Program určený prevažne nežnému pohlaviu, vysiela od 8.3.2011 pod názvom Prima LOVE. Ide o sesterský program známej televízie Prima a Prima COOL. Môžete sa tak tešiť na romantické seriály, filmy a televízne relácie. Sám som zvedavý, ako vysoko sa podarí tejto Prime dostať do obľúbenosti divákov. Pretože podobná je aj TV DOMA, ale so samými mexickými telenovelami ju pozerajú prevažne ženy nad 60r.

Samozrejme, že naše vyťažené mamičky si zaslúžia po celom dni pracovania rozptýlenie v podobe sladkých seriálov. Dobrým príkladom je aj 1000 a 1 noc so „Šeherezádou„. Sám som bol proti pozeraniu tejto statickej vykopávky, ale zopárkrát som si sadol k babám, čo to u nás doma sledujú a výsledok prekvapil aj mňa. Keď neberiem ohľad na to, že je to statické, stále dookola a že Turci predkladajú Európanom neskutočný obraz o živote v ich končinách, je to jedna z tých pozerateľnejších telenoviel.

Skutočne to môže nežnú dušu našich polovičiek upokojiť, pretože narozdiel od amerických akčných kriminálok sa tam nevraždí (až na jeden pokus – heh, kto sleduje vie…). Už zo samotného Paneláku vyžaruje viac agresivity ako z tohto. Ale vrátim sa späť k televízie LOVE.

Načrtol som prevažne aké programy budu ňou vysielané, takže náročnejšieho diváka to asi baviť nebude, ale naladiť si ju môže každý. Pribudla totiž do voľne šírených bezplatných balíkov. Takže ju nájdete medzi kanálmi vašej DVB-T, v bezplatnom balíku Skylinku a takisto aj v neobmedzených programoch CSlinku.

Programovú schému si môžete pozrieť na tomto linku.

Parametre pre naladenie:
satelit: Astra 3B (23,5°E)
frekvencia: 12070 MHz
polarizácia: horizontálna
symbolová rýchlosť: 27500
FEC: 3/4
modulácia: DVB-S