V oblasti televízneho signálu sa v posledných rokoch sleduje výrazný trend zvyšovania kvality, čo nie je nič prekvapivé. Prichádzajú totiž nové technológie a zariadenia, ktoré divákom umožňujú sledovať ten najlepší obraz a zvuk.

Satelitná TV využívajúca tie najmodernejšie technológie

Nová DIGI využíva najmodernejšiu technológiu DVB-S2 s kódovaním vo formáte MPEG-4. Samozrejmosťou je zvuk s kvalitou štandardu ACC, ktorý spolu s jasným a ostrým obrazom v SD a HD kvalite vytvára z obyčajného sledovania televízie skutočný zážitok.

Prechod na Novú DIGI si vyžaduje výmenu Set-Top-Boxu

Ak v súčasnosti využívate satelitnú televíziu DIGI TV, na prechod na jej inovovanú alternatívu potrebujete vymeniť váš súčasný Set-Top-Box za Set-Top-Box KAON HD kompatibilný s Novou DIGI. Okrem kvalitnejšieho obrazu a zvuku k vám domov prinesie aj ďalšie výhody. Medzi ne patrí jednoduché užívateľské prostredie s programovým sprievodcom takmer pre všetky dostupné kanály, možnosť nahrávania programov na externé pamäťové zariadenia, pravidelné aktualizácie softvéru, či automatické ladenie. Nový Set-Top-Box si nemusíte kupovať, môžete si ho prenajať za mesačný poplatok 1,50€.

Servis cez SMS a široká ponuka programov

Satelitná televízia Nová DIGI oproti jej predchodkyni vylepšuje aj zákaznícky servis a programovú ponuku. Ak vám nefungujú niektoré z predplatených programov alebo potrebujete zistiť váš PIN, všetko vyrieši len jedna SMS, po ktorej bude problém do niekoľkých minút vyriešený.

Štandardný programový balík Novej DIGI tvorí až 65 programov a jeho cena je 9,60 EUR mesačne, pričom ten je možné rozšíriť o ďalšiu viac než štyridsiatku staníc. Ak chcete sledovať váš obľúbený seriál v HD rozlíšení, prejdite na novú satelitnú televíziu od DIGI Slovakia.