Pozerať sa na cestu cez bočné okno vo dverách, sedieť v aute, ktoré zrýchli z 0-100 za 1.6 sekundy a ovládať plynovým pedálom neskrotených 650 konských síl??? Áno, toto je sen každého muža. Ken Block vám ukáže, ako sa krotí Fiesta v uliciach mesta San Francisco.

GYMKHANA FIVE: ULTIMATE URBAN PLAYGROUND


Ak vás zaujal tento článok, tak predpokladám, že vám netreba vysvetlovať, čo je to drift. Áno je tu v poradí už PIATA Gymkhana od Kena Blocka. Po tom, čo som zahliadol Gymkhana 2, kde jazdil Ken ešte na Subaru, som už nenechal dopustiť ani na jednú sériu. Zasa až tak veľa ich nebolo. No perfektná bola trojka a aj Gymkhana 4 – Megakomerná jazda v Hollywoodskom mestečku.

Bolo len otázkou času, kedy príde DS Shoes, Ken Block, Monster Energy a ďalší hrdinovia z tohto videa s novým nápadom a ďalším prekvapivým scenárom. Odhalilo sa to všetko 9.7. a video na youtube začalo rapídne naberať na počte zhliadnutí. Po pár dňoch (čiže dnes) sa už prehuplo cez hranicu 20 miliónov. No nezaslúži si toto video viac ako „dohabaná“ Lady Gaga a jej kanál na VEVO?

Áno zaslúži a preto si ho pozrite aj vy! Čaká vás opäť MEGA akcia, aj keď miestami už dosť chaotická. Preto odporúčam pozrieť video aj niekoľkokrát a vychutnať si zakaždým iný moment. Od krásnych slowmotion záberov, po neskutočné skoky, ktoré Fiesta obstála veľmi dobre. Jednoducho zasa na niekoľko minút prestanete dýchať. #enjoy