RealPlayer vám stiahne z netu každé video

RealPlayer vám stiahne z netu každé video

14

RealPlayer je multimediálny prehrávač, ktorý si poradí s takmer všetkými typmi audio a video súborov. Teraz navyše vyladený o mnohé zaujímavé funkcie. Najviac ma zaujala funkcia “Download this video“, ktorá vám umožni stiahnuť akékoľvek video na internete.

Určite sa vám stalo, že ste narazili na video, ktoré sa vám neskutočne páčilo, ale vždy keď ste si ho chceli znova pozrieť, museli ste sa pripojiť a nájsť ho na stránke. Už som tu písal, ako sa dá stiahnuť video z youtube a pomocou RealPlayeru je to ešte oveľa jednoduchšie.

Stiahnite si RealPlayer 11 priamo na nasledujúcom tlačítku:
Download RealPlayer 11

Jednoducho nainštalujte a môžete začať hľadať vaše video, ktoré si stiahnete.
Napríklad z pridaných videí na facebooku.

Keď už máte nainštalovaný RealPlayer, nemusíte ho mať ani spustený, aby ste mohli funkciu Download this video využívať. Tá sa objaví v pravom hornom rohu prehrávaného videa. V prípade, že tam nie je, prejdite kurzorom myši na video. Jedným klikom sa video začne sťahovať do predvolenej zložky Dokumenty/Videá/RealPlayer Downloads.

Automaticky sa spustí RealPlayer Downloader – okamžite začne sťahovanie videa!

Po dokončení sťahovania si môžete vaše video pozrieť, alebo preconvertovať na rôzne formáty.
Či už budete chcieť preniesť vaše video na formát pre iPhone, BlackBerry alebo iný typ, je len na vás.

Verím, že tento prehrávač vám urýchli sťahovanie videí, pretože je to naozaj jednoduché. Obľúbite si takisto aj jeho ďalšie funkcie, ktorými disponuje. Napríklad Online Guide – prezeranie najnovších pikošiek hudby, filmov, hier a noviniek zo sveta showbiznisu. RealPlayer vám s ľahkosťou vypáli aj Audi CD, či Video DVD.

 • jury

  otazka – da sa stahovat z Youtube iba audio? Existuje na to nejaky soft?

 • Juraj

  Áno, z tejto stránky: http://www.365funnyvideos.com/youtubedownloader/ stiahneš dole program 1-Click YouTube Downloader: 100% Free
  Po stiahnutí a nainštalovaní ho spustíš, v pravom okne môžeš hľadať žiadanú nahrávku a v ľavej okne zadáš URL (je možné prekopírovať z prehladača) a zvoliť spôsop uloženia napr. MP3 a podobne. Pozná len anglický jazyk riadenia, ale dnes by to nemal byť problém.

 • majk

  da sa stiahnut aj video z archivu markiza/joj/stv?

 • Mily

  zdravím, nainštalovala som ho , v pc mám windows 7 tuším profesional, a nefunguje mi, nechce mi to sťahovať videá… vďaka za každú radu ;)

  • http://andysynak.com Andy Synák

   Na Ultimate mi to išlo, na Profesional tiež nechce. Možno záleží aj od prehliadača, no všetko sa dá vyriešiť. Navštív stránku z ktorej chceš video priamo v Real Player prehrávači a to tak, že klikneš na File -> Open a zadáš link na stránku. Otvori ti ju a môžeš surfovať po webe. Určite ti potom pri každom videu vyskočí možnosť na Download this video

   • lucky61pl

    mam windows7 sťahovanie videa z youtube funguje cez keepwid , ale ako stiahnuť videa kamoša z akcie z rajče.net ??? Realplayer som stiahol ale nefunguje to. Dowload this video sa nikde nezjavi ani po kliknuti na video, kde je problém… ??? Vdaka za radu. Mne to nefunguje podla tejto rady. Robim niekde chybu ???

 • xxmp3xx

  dalo sa to všetko to šlo.. ale you tube administratori zrazu začali upravovat videa tak, aby nešli skonvertovať a prehravat zo suboru.. takze doteraz som si vzdy stiahol pesnicku, ale zrazu mi to nejde lebo ked sa to stahuje tak sa to stiahne za 10 sekund lebo “akože” to má 1,7 MB zakaždým no a potom ked dam konvertovat do mp3 tak mi vypíše FILE PARSING ERROR… takze smola ale uz sa to neda.. zlate casy skoncili..

 • Janovik

  Tak si to sťahuj cez IE tam real player nemá omedzenie, a napr. cez prog. AoA Audio extractor extrahuješ zvuk, potom cez napr. Audacity upravíš začiatok a koniec prípadne urobíš ďalšie úpravy. Nasekáš si mp3-ky do priečinka a ten potom v programe MP3Gain upravíš na rovnakú hlasitosť ( všetky naráz ).
  Thats all !

 • Xxx

  Mam nainstalovany real player uz davno, ale aj tak mi nejdu stahovat vsetky videa, pretoze nie vsade sa ukazuje vpravo hore to “download”

 • Realplayertralala

  ja som si práve nainštaloval RealPlayer a nejde mi sťahovať videá z STV :-(

  • http://endy.sk/ Andy Synák

   nemusí to ísť z každej stránky…ale skúšal si otvoriť stv.sk priamo v real playeri ? V tom je niekedy problém, že sa ti nezobrazí download button, ale keď to otvoríš cez player tak áno. 

 • Alen

  Dobry den,mam nainstalovanou nejnovější verzi a vubec se mi to v pravém oknu nad videem nezobrazuje,tudíž,nejde ani stahovat. Děkuji za radu.

 • Alen

  Mě to dřív fungovalo,ale ted už né, nenabízi mi to ani v nastaveni přehrávačei jako kdysi.

 • lucky61pl

  mam windows7 sťahovanie videa z youtube funguje cez keepwid , ale ako stiahnuť videa kamoša z akcie z rajče.net ??? Realplayer som stiahol ale nefunguje to. Dowload this video sa nikde nezjavi ani po kliknuti na video, kde je problém… ??? Vdaka za radu.