Trackmania Stadium po tretíkrát zadarmo

Trackmania Nations

Malé francúzske štúdio Nadeo si kedysi dávno povedalo že vytvoria závodnú hru. Lenže… kde vziať peniaze na licencované vozy? Aké trate vytvoríme? bude sa hra hrať a predávať ak nebude nič z obsahu oficiálne? A v tom niekomu napadlo oživiť starý koncept závodov plných skokov, lopingov a kadejakých iných šialeností.

Fungovalo to v hre Stunts, bude to aj u nás nie? Onedlho sa ukázalo že to bol zásah do čierneho. Trackmania zožala obrovský úspech. Nadeo nezaspalo na vavrínoch a pokračovalo vo vývoji, ale prišli s niečím čo ostatných prekvapilo – plná hra zadarmo! Veru tak – Trackmania Nations -> čítajte viac v článkuTo najlepšie z hier na dlhé večery – zadarmo„. Je to hra s jediným autom, zvláštnym monopostom a tými najšialenejšími traťami. Všetko okorenené svetovým šampionátom, lakovanie vozu podľa krajiny a editorom tratí. Výsledok? 8 000 000 hráčov len v Európe

Trackmania Stadium

Pár rokov na to znova úspech zopakovali, keď vyšla nová TM, prakticky zhodná s predošlým, menili sa len trate. Trochu prepracované laky áut, vylepšený Multiplayer a pod. fanúšikovia tvoria trate obrovským tempom a hra eviduje okolo 11 000 000 aktívnych hráčov. Medzičasom Nadeo prešlo pod vydavateľa Ubisoft a začala predávať Trackmaniu 2 po častiach. Prvá bola Canyon a má úspech. Ale Nadeo nezabúda na fanúšikov a prináša opäť zadarmo Trackmania Stadium.

Celkovo sú športové hry v dnešnej dobe veľmi populárne. Či už ide o extrémne, tímové alebo závodné hry. Ak radi hráte alebo sledujete najobľúbenejšie športy ako futbal, či hokej, môžete si staviť na stránkach bwin, kde nájdete viac ako 90 športov z celého sveta.

Vráťme sa ale späť k Trackmanii. Koncept sa nemení – kampaň Singleplayeru je rozdelená na 5 častí od ľahších tratí po tie skoro nezvládnuteľné. Najlepší je však samozrejme Multiplayer, masívny a nabitý zábavnosťou či už na oficiálnych serveroch alebo aj doma cez LAN či hot seat mód. Samozrejme medzi štátmi nechýba Slovensko s fakt nádherným lakovaním. Takže hor sa do závodenia a prekonávania vlastných limitov ;)

Trackmania Stadium