Wallpaper #1: Redizajnoval som, nech sa páči

Vytvoriť si príjemné prostredie pre pracú na počítači je dôležité. Okrem poriadku na stole, je dobré mať poriadok aj na ploche. Rovnako ako usporiadanie ikoniek, je príjemné mať aj fajn pozadie. Preto som sa rozhodol raz za čas spraviť pre vás nejaké a poskytnúť vám ho na stiahnutie v rôznych rozlíšeniach.

Wallpaper #1 – redesign

Tak po zhliadnutí Hotelu Paradise, som musel pristúpiť k zmene. Majú totiž grafiku veľmi podobnú, ako som mal predtým. Ak si pamätáte bol to bokeh vytvorený z rôzne veľkých bubliniek. Zmenu som mal v pláne už dlhšie, ale toto bol ten moment nakopnutia. Upravil som pozadie a teda tie hlavné farby, ktoré prezentujú tento web. Zo sýto oranžovej som prešiel do tmavšej až jemne to chytá šmrnc purpurovej. Snáď sa vám to bude páčiť. V trošku inej verzii ako je background na webe vám ponúkam toto pozadie na stiahnutie.

Ukážka

Rozlíšenia

 •  Skvelé, vidno že sa staráš o tento blog :)) Pozadie sa mi hodí na čerstvo reinstall mobil. Nech sa darí

  • Vďaka…som rád, že pravidelne sleduješ nové články. Musím makať na stránke, lebo ľudia sa prestanú vracať. Držím palce aj tebe :)

   •  Vlastne to je pravda, čekujem to s očakávaním ďalšieho článku :) Skôr sa zameriam na návody – návštevnosť s vyhľadávačov. Proste obsah ktorý budu ľudia stále hľadať. Napríklad skvelá voľba je tvoj článok Ako sťahovať vidá s YouTube, ľudia to často vyhľadávajú.. Taktiež by som rád dosiahol vyšší PR (Dal som web do autosurfu aby sa objavil na prvej strane Toplistu v kategórii Zábava)

    • Pozeral som to aj ja kedysi, ale mám radšej menej návštev a kvalitných, že si aj niečo pozrú a zotrvajú na stránke. Autosurf to len umelo navyšuje, ale dá sa samozrejme s tým dosiahnuť výsledok

     • Je dobré mať aj vysokú návštevnosť práve kôli takým Toplist stránkam, z ktorým potom sú Dofollow odkazy :) Na PR to taktiež chce vlastný obsah (čo často nerobím). Zatiaľ mám cca 50 návštev denne, chce to čas, veľký rozsah článkov, longtail, potom snáď príde zárobok =D