Ako sa zmenila stránka a čo je na nej lepšie? :)

Ak ste tu už boli, tak ste si určite všimli, že za posledné dni sa tu toho veľa zmenila. V podstate je prerobená celá stránka tak, aby sa vám na nej pohodlnejšie pohybovalo a čítalo. Poďte sa pozrieť na detaily.

Zmena je potrebná

Niekto si tým riadi celý život a naopak niekto je konzervatívny a nerád mení veci vo svojom okolí. Ja si dosť často zmením tému na smartfóne alebo aj pozadie na počítači. Celkovo je toto už druhý veľký redizajn. Mám na mysli kompletnú zmenu stránky. Čo všetko sa zmenilo a akú ma nová stránka funkčnosť si pozrite v nasledujúcom videu.

Všetky veci ešte nie sú úplne dotiahnuté do detailov, takže ak narazíte niekde na chybu alebo niečo sa vám nebude páčiť, budem rád, ak mi napíšete alebo sa vyjadríte v tomto článku do komentárov.

Špeciálne poďakovanie patrí Jánovi z @melonmarketing-u , ktorý mi pomohol s typografiou.

PS: Robím to, pretože ma to baví, nie pre peniaze :] (vysvetlivka k videu)

  • Krásna zmena, tomu hovorím magazín :-) tie TOP články sú dobrý nápad, dobre si to premakal, akurát by tam nemusel byť ten kalendár na dolnej časti. Ešte by si mohol čeknúť a skúsiť sa s tým pohrať: 
    http://www.labnol.org/internet/facebook-like-css/20755/, http://img.labnol.org/files/facebook-demo.html
    Prajem veľa nápadov na zaujímavé články ;-)

    • Tak pätička je ešte najviac nedorobená, to určite pôjde preč, len som potreboval vyplniť miesto, aby som si to vedel predstaviť. Akurát som dal ďalšie najzaujímavejšie články na indexovú stránku ku koncu aj s posúvaním…to možno tiež bude fajn pre ľudí, ktorí si chcú pozrieť iba to „najlepšie“ čo tu mám. Ďakujem za TIP a som rád, že aktívne prispievaš a komentuješ :) len ako vidíš musím ešte upraviť veľa starých článkov a ich miniatúry pretože sú v zlom rozlíšení a to je prplačka – pomaličky to však musím zvládnuť :)

      • Čau, ja sa momentálne svojmu webu nevenujem, ale ako blbec som dával obrázky k článkom vo vysokom rozlíšení, no čo už začiatočnícka chyba tak to časom spravím