ABSOLUT pripravuje nový dizajn fliaš + video

new-absolut-design-title

Limitovaná edícia fliaš, ktorá by sa mala líšiť od tých doterajších. ABSOLUT tu už mal veľmi krásnu fľašu Glimmer, no nasledujúca verzia by mala byť ešte atraktívnejšie a zaujímavejšia. Pozrite si unikátne fotografie výroby, ktorá sa pravdepodobne bude niesť v štýle street artu.

Unikátny dizajn z dielne ABSOLUT

V štýle novej limitovanej edície bude vyrobených takmer 4 milióny fliaš. Čo by nebolo až tak zarážajúce, ale neuveriteľné je, že každá jedna bude mať svoj unikátny dizajn a individuálne číslo. Zdá sa vám to nemožné? Veru ABSOLUT musel upraviť samotnú výrobu fliaš a komplet proces prispôsobiť na niečo takéto.

Celá edícia bude v štýle Street Artu, čo pre mladých môže byť značným lákadlom. Podľa slov ABSOLUT sa do toho pridá aj vkus „šialeného vedca“ takže by malo ísť skutočne o umelecké dielo. Pozrite si zákulisné fotografie, v ktorých môžeme vidieť náznaky dizajnu, avšak ešte sa toho môže veľa zmeniť. Som zvedavý v akej podobe nakoniec prídu fľaše na trh.

new-absolut-design-01

new-absolut-design-02

new-absolut-design-03

new-absolut-design-04

new-absolut-design-05

  • hmfoto

    Design tejto švédskej spoločnosti som si zamiloval od prvej chvíle. Dokonca som začal zbierať reklamné A4, ktoré boli súčasťou platenej reklamy v pánskych a dámskych časopisoch. Počas štúdia na vyške som mal stenu na internátnej izbe nad posteľou ozdobenú reklamou ABSOLUT. Každá bola iná, jednoduchá, výstižná a hlavne s myšlienkou. A to ma presvedčilo o tom, že v jednoduchosti je krása.